Klasyfikacja Końcowa

1

AWF Wrocław

2

AJD Częstochowa

3

UŚ Katowice

4

PO Opole

5-8

PŚ Gliwice

5-8

PWr Wrocław

5-8

AWF Katowice

5-8

UE Wrocław

9-11

UWr Wrocław

9-11

UE Katowice

9-11

UO Opole

 

 

 

 

 

 

MVP

Lechowicz Mateusz (UŚ Katowice)

 

 

Najlepszy bramkarz

Kuczera Karol (AJD Częstochowa)

 

 

Najlepszy strzelec

Bońkowski Adam (AWF Wrocław)

Ośrodek Sportowy "Kolejarz"

ul. Alfreda 1

Godzina

Nr meczu

PÓŁFINAŁY

Wynik

13 : 30

20

AJD Częstochowa

VS

PO Opole

5 : 4

14 : 00

21

UŚ Katowice

VS

AWF Wrocław

3 : 4

 

 

 

Mecz o III miejsce

 

14 : 15

22

PO Opole

VS

UŚ Katowice

0 : 3

 

 

FINAŁ AMP w Piłce Nożnej - Półfinał D

 

14 : 30

23

AJD Częstochowa

VS

AWF Wrocław

4 : 5

 

Ośrodek Sportowy "Kolejarz"

ul. Alfreda 1

Godzina

Nr meczu

Ćwierćfinały

Wynik

9 : 30

17

UE Wrocław

III C - I B

PO Opole

0 : 5

11 : 30

19

PŚ Gliwice

III B - I C

AWF Wrocław

0 : 4

 

Ośrodek Sportowy"Hetman"

ul. Siwka 6

Godzina

Nr meczu

Ćwierćfinały

Wynik

9 : 30

16

PWr Wrocław

I A - II C

AJD Częstochowa

0 : 3

11 : 30

18

UŚ Katowice

II B - II A

AWF Katowice

4 : 1

 

Wtorek 22.05.2018r

Grupa B

lp

drużyna

mecze

punkty

bramki

1

PO Opole

3

9

13 : 0

2

UŚ Katowice

3

4

4 : 2

3

PŚ Gliwice

3

4

5 : 6

4

UWr Wrocław

3

0

1 : 15

 

Grupa A

lp

drużyna

mecze

punkty

bramki

1

PWr Wrocław

2

6

8 : 0

2

AWF Katowice

2

3

4 : 2

3

UE Katowice

2

0

1 : 11

 

Wyniki po eliminacjach

Grupa C

lp

drużyna

mecze

punkty

bramki

1

AWF Wrocław

3

9

9 : 0

2

AJD Częstochowa

3

6

7 : 2

3

UE Wrocław

3

3

6 : 7

4

UO Opole

3

0

0 :13

 

Ośrodek Sportowy "Szopienice" - Grupa C i A

ul. 11 listopada 16

Godzina

Nr meczu

Mecz

Wynik

9 : 00

7

AWF Wrocław

C1 - C2

UO Opole

5 : 0

10 : 30

10

PWr Wrocław

A2 - A3

UE Katowice

7 : 0

14 : 30

13

AWF Katowice

A1 - A2

PWr Wrocław

0 : 1

 

Ośrodek Sportowy"Hetman" - Grupa C

ul. Siwka 6

Godzina

Nr meczu

Mecz

Wynik

9 : 00

6

AJD Częstochowa

C3 - C4

UE Wrocław

4 : 1

13 : 00

12

UE Wrocław

C4 - C2

UO Opole

5 : 0

14 : 30

15

AJD Częstochowa

C3 - C1

AWF Wrocław

0 : 1

 

Ośrodek Sportowy "Rapid" - Grupa B

ul. Grażyńskiego 51

Godzina

Nr meczu

Mecz

Wynik

9 : 30

9

UWr Wrocław

B3 - B2

PŚl Gliwice

1 : 4

 

Ośrodek Sportowy "Kolejarz" - Grupa B

ul. Alfreda 1

Godzina

Nr meczu

Mecz

Wynik

9 : 30

8

PO Opole

B1 - B4

UŚ Katowice

1 :0

13 : 00

11

UŚ Katowice

B4 - B3

UWr Wrocław

3 : 0

14 : 30

14

PŚl Gliwice

B2 - B1

PO Opole

0 : 4

 

Poniedziałek  21.05.2018r.

Kliknij mnie

Kliknij mnie

Ośrodek Sportowy "Hetman" - Grupa C

ul. Siwka 6

Godzina

Nr meczu

Mecz

Wynik

17 : 00

3

AWF Wrocław

C1 - C4

UE Wrocław

3 : 0

18 : 30

5

UO Opole

C2 - C3

AJD Częstochowa

0 : 3 (vo)

 

Ośrodek Sportowy "Kolejarz" - Grupa A i B

ul. Alfreda 1

Godzina

Nr meczu

Mecz

Wynik

15 : 30

1

AWF Katowice

A1 - A3

UE Katowice

4 : 1

17 : 00

2

PŚl Gliwice

B2 - B4

UŚ Katowice

1 : 1

18 : 30

4

Po Opole

B1 - B3

UWr Wrocław

8 : 0

 

Niedziela 20.05.2018r.

Terminarz

Kliknij mnie

Kliknij mnie

 

 

 

AMP w Piłce Nożnej - Półfinał D zakończone!

 

Półfinał D Akademickich Mistrzostw Polski w Piłce Nożnej już za nami. W imprezie wzięło udział 11 ekip, 187 zawodników oraz 10 trenerów.

 

Dziękujemy każdemu z uczestników za wspaniałą atmosferę panującą podczas zawodów, mamy nadzieję, że będziecie miło wspominać pobyt w Katowicach!

 

 

 

 

organizatorzy

WITAMY NA MISTRZOSTWACH !!! 

 

        AZS Uniwersytetu Śląskiego serdecznie wita zawodników,  trenerów i kierowników ekip na turnieju półfiałowym

Akademickich Mistrzostw Polski w Piłce Nożnej - półfinał D

 

Mamy nadzieję, że Mistrzostwa upłyną w sportowej i przyjaznej atmosferze, a rywalizacja pomiędzy drużynami będzie się toczyć zgodnie z zasadami fair play. 

 

Życzymy jak najlepszych wyników sportowych, wyśmienitej zabawy oraz niezapomnianego pobytu w Katowicach. 

 

organizatorzy

Grupy

Regulamin Techniczny

Komunikat nr 2

Komunikat nr 1

Komunikaty: