Klasyfikacja Końcowa

1

Politechnika Krakowska

2

Uniwersytet Śląski w Katowicach

3

Uniwersytet Jagielloński

4

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

5

Politechnika Śląska w Gliwicach

6

Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach

7

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie 

8

Uniwersytet Rzeszowski

9

Politechnika Rzeszowska

 

 

 

 

Najlepszy gracz turnieju

Anna Krawiec - Politechnika Krakowska

 

 

Najlepszy gracz finału

Alicja Grabska - Politechnika Krakowska

 

 

Najlepszy gracz półfinału

Marcelina Strządała - Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Klasyfikacja Końcowa

Hala Szopienice

(Katowice, ul. 11-go Listopada 16)

Godzina

Półfinał

Wynik

9 : 30

PK Kraków

A 1 - B 2

UJ Kraków

45 : 22

 

Półfinał

 

11 : 00

UE Katowice

B 1 - A 2

UŚ Katowice

42 : 60

 

 

 

Mecz o 3 miejsce

 

13 : 00

UJ Kraków

vs

UE Katowice

53 : 40

 

Finał

 

14 : 30

UŚ Katowice

vs

PK Kraków

23 : 74

 

 

 

Hala MOS Katowice

(Katowice, ul. Paderewskiego 46a)

Godzina

Mecz o VII miejsce

Wynik

11 : 00

URz Rzeszów

A 4 - B 4

UE Kraków

47 : 58

 

Mecz o V miejsce

 

12 : 30

PŚl Gliwice

A 3 - B 3

AWF Katowice

62 : 55

 

 

 

Niedziela 29.05.2018r

 

Mecze o miejsca V - VIII

Grupa B

lp

drużyna

punkty

kosze

1

UE Katowice

8

219 : 166

2

UJ Kraków

6

204 : 167

3

AWF Katowice

6

174 : 182

4

UE Kraków

5

157 : 148

5

PRz Rzeszów

4

100 : 191

 

Hala Szopienice

(Katowice, ul. 11-go Listopada 16)

Godzina

Mecz

Wynik

10 : 00

AWF Katowice

vs

UE Kraków

47 : 44

11 : 30

UE Katowice

vs

PRz Rzeszów

56 : 35

13 : 00

AWF Katowice

vs

UJ Kraków

50 : 52

14 : 30

UE Kraków

vs

PRz Rzeszów

51 : 22

16 : 00

UE Katowice

vs

UJ Kraków

69 : 66

 

Grupa A

lp

drużyna

punkty

kosze

1

PK Kraków

6

297 : 95

2

UŚ Katowice

5

130 : 180

3

PŚl Gliwice

4

137 : 166

4

URz Rzeszów

3

108 : 207

 

Hala MOS Katowice

(Katowice, ul. Paderewskiego 46a)

Godzina

Mecz

Wynik

10 : 00

UŚ Katowice

vs

PK Kraków

36 : 94

11 : 30

PŚl Gliwice

vs

URz Rzeszów

58 : 42

 

Sobota 28.04.2018r

 

Mecze Eliminacyjne c.d.

Hala Szopienice

(Katowice, ul. 11-go Listopada 16)

Godzina

Mecz

Wynik

10 : 00

AWF Katowice

vs

UE Katowice

38 : 57

11 : 30

UE Kraków

vs

UJ Kraków

35 : 41

13 : 00

PRz Rzeszów

vs

AWF Katowice

29 : 39

14 : 30

UE Katowice

vs

UE Kraków

38 : 27

16 : 00

UJ Kraków

vs

PRz Rzeszów

45 : 14

 

Hala MOS Katowice

(Katowice, ul. Paderewskiego 46a)

Godzina

Mecz

Wynik

10 : 00

UŚ Katowice

vs

Pśl Gliwice

44 : 39

11 : 30

PK Kraków

vs

URz Rzeszów

99 : 19

14 : 30

UŚ Katowice

vs

URz Rzeszów

50 : 47

16 : 00

Pśl Gliwice

vs

PK Kraków

40 : 80

 

Piątek 27.04.2018r

 

Mecze Eliminacyjne

Terminarz

Kliknij mnie

Kliknij mnie

 

 

 

AMP ZAKOŃCZONE!

 

Półfinał C Akademickich Mistrzostw Polski w Piłce Koszykowej Kobiet już za nami. W imprezie wzięło udział 9 ekip, łącznie 104 zawodniczek oraz 12 trenerów i kierowników drużyn.

 

Dziękujemy każdemu z uczestników za wspaniałą atmosferę panującą podczas zawodów, mamy nadzieję, że będziecie miło wspominać pobyt w Katowicach!

 

 

 

 

organizatorzy

WITAMY NA MISTRZOSTWACH !

 

 AZS Uniwersytetu Śląskiego serdecznie wita

zawodniczki, trenerów i kierowników ekip na turnieju półfinałowym
Akademickich Mistrzostw Polski w Koszykówce  Kobiet - półfinał C. 

 

Mamy nadzieję, że Mistrzostwa upłyną w sportowej i przyjaznej atmosferze, a rywalizacja pomiędzy drużynami będzie się toczyć zgodnie z zasadami fair play. 

 

Życzymy jak najlepszych wyników sportowych, wyśmienitej zabawy oraz niezapomnianego pobytu w Katowicach.

 

MAY THE FORCE BE WITH YOU!

Komunikat końcowy

Grupy eliminacyjne

Program AMP

Komunikat nr 2

Regulamin Techniczny

Komunikat nr 1

Komunikaty: