Prezydent

Miasta Katowice

Marcin Krupa

JM Rektor

Uniwersytetu Śląskiego

Andrzej Kowalczyk

Burmistrz

Miasta Bierunia

Krystian Grzesica

Patronat 

Honorowy:

Klasyfikacja Końcowa

1

Uniwersytet Marie Curie-Skłodowskiej w Lublinie

2

AWF Katowice

3

AWF Wrocław

4

Uniwersytet Ekonomiczny Katowice

5

Akademia Górniczo-Hutnicza Kraków

6

Politechnika Śląska Gliwice

7

Uniwersytet Śląski

8

Politechnika Krakowska

9

Uniwersytet Jagielloński

10

Uniwersytet Rzeszowski

11

Uniwersytet Ekonomiczny Kraków

12

Politechnika Rzeszowska

 

 

 

 

MVP

Jagoda Lasek (UMCS Lublin)

 

 

Najlepsza bramkarka

Katarzyna Gruszecka (UMCS Lublin)

 

 

Najlepsza strzelczyni

Aleksandra Abramowicz (Uniwersytet Śląski)

Hala BOSiR Bieruń G-2

Godzina

Nr meczu

Mecz o miejsca IX

Wynik

10 : 00

24

URz Rzeszów

vs

UJ Kraków

16 : 20

 

Mecz o III Miejsce

11 : 30

26

UE Katowice

vs

AWF Wrocław

17 : 22

 

Finał Półfinału B AMP w Piłce Ręcznej Kobiet 2017 

13 : 00

 

AWF Katowice

vs

UMCS Lublin

16 : 22

 

 

Hala BOSiR Bieruń G-1

Godzina

Nr meczu

Mecz o miejsca XI

Wynik

10 : 00

23

PRz Rzeszów

vs

UEK Kraków

12 : 19

 

Mecz o miejsce VII

11 : 00

25

UŚ Katowice

vs

PK Kraków

18 : 16

 

Mecz o miejsce V

12 : 00

27

PŚl Gliwice

vs

AGH Kraków

20 : 27

 

 

Niedziela 21.05.2017.

Hala BOSiR Bieruń G-1

Godzina

Nr meczu

Ćwierćfinały

Wynik

10 : 00

13

AWF Wrocław

I B - II C

AGH Kraków

24 : 18

11 : 15

15

UMCS Lublin 

I D - II A

PK Kraków

23 : 15

Mecz o miejsce IX - XII

12 : 15

17

PRz Rzeszów

III B - III C

URz Rzeszów

14 : 21

PÓŁFINAŁY

13 : 30

19

PŚl Gliwice

vs

UŚ Katowice

29 : 16

15 : 00

21

AGH Kraków

vs

PK Kraków

17 : 13

 

Hala BOSiR Bieruń G-2

Godzina

Nr meczu

Ćwierćfinały

Wynik

10 : 00

14

AWF Katowice

I A - II D

PŚl Gliwice

18 : 9

11 : 15

16

UE Katowice

I C - II B

UŚ Katowice

21 : 13

Mecz o miejsce IX - XII

12 : 15

18

UEK Kraków

III A - III D

UJ Kraków

10 : 17

PÓŁFINAŁY

13 : 30

20

AWF Katowice

vs

UE Katowice

18 : 8

15 : 00

22

AWF Wrocław

vs

UMCS Lublin

14 : 21

 

Sobota 20.05.2017.

Grupa D

lp

drużyna

mecze

punkty

bramki

1

UMCS Lublin

2

4

41/21

2

PŚl Gliwice

2

2

32/31

3

UJ Kraków

2

0

21/42

 

Grupa C

lp

drużyna

mecze

punkty

bramki

1

UE Katowice

2

4

28/20

2

AGH Kraków

2

2

31/22

3

URz Rzeszów

2

0

17/34

 

Grupa B

lp

drużyna

mecze

punkty

bramki

1

AWF Wrocław

2

4

57/32

2

UŚ Katowice

2

2

47/50

3

PRz Rzeszów

2

0

33/55

 

Grupa A

lp

drużyna

mecze

punkty

bramki

1

AWF Katowice

2

4

49/27

2

PK Kraków

2

2

32/39

3

UEK Kraków

2

0

22/37

 

Wyniki po eliminacjach

Kliknij mnie

Kliknij mnie

Kliknij mnie

Kliknij mnie

Hala BOSiR Bieruń G-1 - grupy B i C

Godzina

Nr meczu

Mecz

Wynik

9 : 30

1

PRz Rzeszów

vs

UŚ Katowice

20 : 28 (8 : 12)

10 : 30

3

URz Rzeszów

vs

UE Katowice

8 : 15 (1 : 7)

11 : 30

5

AWF Wrocław

vs

PRz Rzeszów

27 : 13 (13 : 8)

13 : 00

7

AGH Kraków

vs

URz Rzeszów

19 : 9 (10 : 5)

14 : 15

9

UŚ Katowice

vs

AWF Wrocław

19 : 30 (10 : 13 )

15: 30

11

UE Katowice

vs

AGH Kraków

13 : 12

 

Hala BOSiR Bieruń G-2 - grupy A i D

Godzina

Nr meczu

Mecz

Wynik

9 : 30

2

PK Kraków

vs

UEK Kraków

14 : 13 (7 : 5)

10 : 30

4

PŚ Gliwice

vs

UJ Kraków

20 : 12 (12 : 4)

11 : 30

6

AWF Katowice

vs

PK Kraków

26 : 18 (14 : 10)

13 : 00

8

UMCS Lublin

vs

PŚ Gliwice

19 : 12 (12 : 7)

14 : 15

10

UEK Kraków

vs

AWF Katowice

9 : 23 (3 : 14)

15 : 30

12

UJ Kraków

vs

UMCS Lublin

9 : 22 (5 : 13)

 

Piątek 19.05.2017.

Terminarz

Kliknij mnie

Kliknij mnie

Kliknij mnie

Kliknij mnie

Grupa D

1

 Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie

2

 Politechnika Śląska w Gliwicach

3

 Uniwersytet Jagielloński w Krakowie

Grupa C

1

 Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie

2

 Uniwersytet Rzeszowski

3

 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Grupa B

1

 Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

2

 Politechnika Rzeszowska

3

 Uniwersytet Śląski w Katowicach

 

Grupa A

1

 Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach

2

 Politechnika Krakowska

3

 Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Grupy po losowaniu

Niedziela 21.05.2017

10 : 00

-

13 : 00

 

Mecze o miejsca

 

 

13 : 00

 

Finał Półfinału B AMP w Piłce Ręcznej Kobiet

 

Sobota 20.05.2017

10 : 00

-

13 : 00

 

Mecze ćwierćfinałowe

13 : 30

-

16 : 00

 

Mecze półfinałowe

20 : 00

 

Impreza integracyjna Klub Pomarańcza, Katowice

 

Piątek 19.05.2017

9 : 00

-

15 : 30

 

Mecze grupowe

 

 

12 : 30

 

Uroczyste Otwarcie - Hala BOSiR Bieruń G2

 

Czwartek 18.05.2017

17 : 30

-

19 : 00

 

Weryfikacja zawodników

19 : 00

-

19 : 30

 

Odprawa techniczna

 

Program Turnieju

Półfinał B AMP w Piłce Ręcznej Kobiet zakończony!

 

Półfinał Akademickich Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej Kobiet już za nami. W imprezie wzięło udział 12 ekip, łącznie 185 zawodniczek oraz 16 trenerów.

 

Dziękujemy każdemu z uczestników za wspaniałą atmosferę panującą podczas zawodów, mamy nadzieję, że będziecie miło wspominać pobyt w Katowicach!

 

 

 

 

organizatorzy

Komunikaty: