Patronat 

Honorowy:

Burmistrz Miasta Bierunia

Krystian Grzesica

JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego

Andrzej Kowalczyk

Marszałek Województwa Śląskiego

Wojciech Saługa

Klasyfikacja Końcowa

1

UO Opole

2

AWF Wrocław

3

UJ Kraków

4

PK Kraków

5

AWF Kraków

6

PŚl Gliwice

7

UEK Kraków

8

UŚ Katowice

9

KUL Lublin

10

PL Lublin

11

UPr Lublin

12

UMCS Lublin

13

PRz Rzeszów

14

PO Opole

15

UE Wrocław

16

UW Wrocław

17

UE Katowice

 

Mecze o miejsca IX - XII 11 : 30

Numer

meczu

Numer

boiska

Godzina

Mecz

Wynik

Mecz o miesce IX

35

5

11 : 30

KUL Lublin

vs

PL Lublin

4 : 0

Mecz o miesce XI

36

6

11 : 30

UPr Lublin

vs

UMCS Lublin

4 : 1

Mecze o miejsca V - VIII

37

3

11 : 30

AWF Kraków

vs

UEK Kraków

4 : 2

38

4

11 : 30

UŚ Katowice

vs

PŚl Gliwice

1 : 4

PÓŁFINAŁY

39

1

11 : 30

AWF Wrocław

vs

UJ Kraków

4 : 0

40

2

11 : 30

PK Kraków

vs

UO Opole

0 : 4

Mecz o VII miejsce

41

4

13 : 30

UŚ Katowice

vs

UEK Kraków

3 : 4

Mecz o V miejsce

42

3

13 : 30

AWF Kraków

vs

PŚl Gliwce

4 : 3

Mecz o III miejsce

43

2

13 : 30

UJ Kraków

vs

PK Kraków

4 : 2

FINAŁ

44

1

13 : 30

AWF Wrocław

vs

UO Opole

0 : 4

 

Ćwierćfinały 9 : 30

Numer

meczu

Numer

boiska

Godzina

Mecz

Wynik

29

1

9 : 30

AWF Wrocław

vs

AWF Kraków

4 : 1

30

2

9 : 30

UJ Kraków

vs

UEK Kraków

4 : 3

31

3

9 : 30

PK Kraków

vs

UŚ Katowice

4 : 0

32

4

9 : 30

UO Opole

vs

PŚl Gliwice

4 : 0

Mecze o miejsca IX - XII

33

5

9 : 30

UPr Lublin

vs

KUL Lublin

2 : 4

34

6

9 : 30

UMCS Lublin

vs

PL Lublin

0 : 4

 

Niedziela 19.03.2017r

Grupa D

lp

drużyna

mecze wygr. / mecze przegr.

Gry

sety

lotki

1

UO Opole

4/0

26-2

52-6

1199-664

2

AWF Kraków

3/1

20-8

40-17

1039-732

3

KUL Lublin

2/2

15-13

33-27

1039-930

4

UE Wrocław

1/3

7-21

14-42

703-1054

5

UE Katowice

0/4

2-26

5-52

557-1157

 

Grupa C

lp

drużyna

mecze wygr. / mecze przegr.

Gry

sety

lotki

1

UJ Kraków

3/0

12-9

28-20

894-774

2

UŚ Katowice

2/1

11-10

23-26

828-848

3

PL Lublin

1/2

10-11

25-26

862-937

4

UWr Wrocław

0/3

9-12

21-25

750-775

 

Grupa B

lp

drużyna

mecze wygr. / mecze przegr.

Gry

sety

lotki

1

PK Kraków

3/0

16-5

32-10

773-473

2

UEK Kraków

2/1

17-4

34-8

791-452

3

UMCS Lublin

1/2

6-15

12-32

564-830

4

PO Opole

0/3

3-18

8-36

509-882

 

Grupa A

lp

drużyna

mecze wygr. / mecze przegr.

Gry

sety

lotki

1

AWF Wrocław

3/0

20-1

40-5

938-464

2

PŚl Gliwice

2/1

10-11

22-25

793-774

3

UPr Lublin

1/2

6-12

15-31

643-842

4

PRz Rzeszów

0/3

6-15

14-30

568-862

 

Wyniki po fazie grupowej

V Runda godzina 18 : 00 (faza grupowa)

Numer

meczu

Numer

boiska

Godzina

Mecz

Wynik

27

1

18 : 00

UE Wrocław

vs

UE Katowice

5 : 2

28

2

18 : 00

AWF Kraków

vs

KUL Lublin

5 : 2

 

IV Runda godzina 15 : 00 (faza grupowa)

Numer

meczu

Numer

boiska

Godzina

Mecz

Wynik

19

1

15 : 00

UPr Lublin

vs

PRz Rzeszów

4 : 3

20

2

15 : 00

PŚl Gliwice

vs

AWF Wrocław

0 : 7

21

3

15 : 00

PO Opole

vs

PK Kraków

1 : 6

22

4

15 : 00

UEK Kraków

vs

UMCS Lublin

7 : 0

23

5

15 : 00

PL Lublin

vs

UŚ Katowice

3 : 4

24

6

15 : 00

UJ Kraków

vs

UWr Wrocław

4 : 3

25

7

15 : 00

AWF Kraków

vs

UE Kraków

7 : 0

26

8

15 : 00

UO Opole

vs

KUL Lublin

7 : 0

 

Obiad 12 : 30 - 14 : 30

III Runda godzina 12 : 30 (faza grupowa)

Numer

meczu

Numer

boiska

Godzina

Mecz

Wynik

11

1

12 : 30

KUL Lublin

vs

UE Katowice

7 : 0

12

2

12 : 30

UE Wrocław

vs

UO Opole

1 : 6

13

3

12 : 30

UŚ Katowice

vs

UJ Kraków

3 : 4

14

4

12 : 30

UWr Wrocław

vs

PL Lublin

3 : 4

15

5

12 : 30

UEK Kraków

vs

PO Opole

7 : 0

16

6

12 : 30

UMCS Lublin

vs

PK Kraków

1 : 6

17

7

12 : 30

PRz Rzeszów

vs

PŚl Gliwice

2 : 5

18

8

12 : 30

AWF Wrocław

vs

UPr Lublin

7 : 0

 

II Runda godzina 10 : 00 (faza grupowa)

Numer

meczu

Numer

boiska

Godzina

Mecz

Wynik

3

1

10 : 00

AWF Wrocław

vs

PRz Rzeszów

6 : 1

4

2

10 : 00

UPr Lublin

vs

PŚl Gliwice

2 : 5

5

3

10 : 00

PK Kraków

vs

UEK Kraków

4 : 3

6

4

10 : 00

UMCS Lublin

vs

PO Opole

5 : 2

7

5

10 : 00

UWr Wrocław

vs

UŚ Katowice

3 : 4

8

6

10 : 00

PL Lublin

vs

UJ Kraków

3 : 4

9

7

10 : 00

UE Katowice

vs

UO Opole

1 : 6

10

8

10 : 00

AWF Kraków

vs

UE Wrocław

7 : 0

 

I Runda godzina 8 : 00 (faza grupowa)

Numer

meczu

Numer

boiska

Godzina

Mecz

Wynik

1

1, 2

8 : 00

UO Opole

vs

AWF Kraków

6 : 1

2

5, 6

8 : 00

KUL Lublin

vs

UE Wrocław

6 : 1

 

Terminarz Spotkań

Grupa D

1

Uniwersytet Opolski

2

Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie

3

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II

4

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

5

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Grupa C

1

Uniwersytet Wrocławski

2

Politechnika Lubelska

3

Uniwersytet Jagielloński w Krakowie

4

Uniwersytet Śląski w Katowicach

 

Grupa B

1

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

2

Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie

3

Politechnika Krakowska

4

Politechnika Opolska

Grupa A

1

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

2

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie

3

Politechnika Śląska w Gliwicach

4

Politechnika Rzeszowska

Grupy po losowaniu

Niedziela 19.03.2017

9 : 30

-

11 : 30

 

mecze ćwierćfinałowe

 

 

11 : 30

 

mecze półfinałowe

 

 

13 : 30

 

Finał AMP w Badmintonie - Półfinał B

 

 

15 : 30

 

Uroczyste zakończenie Mistrzostw

 

Sobota 18.03.2017

6: 30

 

10 : 00

 

śniadanie

 

 

8: 00

 

I RUNDA zawodów

 

 

12 : 00

 

Oficjalne otwarcie Mistrzostw

12 : 30

-

20 : 00

 

dalsze rozgrywki

18 : 00

-

21 : 00

 

kolacja

 

 

22 : 00

 

impreza integracyjna - Klub Pomarańcza

 

 

Piątek 17.03.2017

17 : 00

-

19 : 00

 

Biuro zawodów

17 : 00

-

21 : 00

 

Kolacja

17 : 30

-

19 : 00

 

Weryfikacja zawodników

19 : 00

-

19 : 30

 

Odprawa techniczna

 

Program Turnieju

AMP w Badmintonie - Półfinał B zakończone!

 

Półfinał B Akademickich Mistrzostw Polski w Badmintonie już za nami. W imprezie wzięło udział 17 ekip, łącznie 146 zawodniczek i zawodników oraz 14 trenerów i kierowników.

 

Dziękujemy każdemu z uczestników za wspaniałą atmosferę panującą podczas zawodów, mamy nadzieję, że będziecie miło wspominać pobyt w Katowicach!

 

Zwycięzcom gratulujemy awansu do rozgrywek finałowych. Będziemy trzymać kciuki podczas turnieju Finałowego w Krakowie!

 

 

organizatorzy

Komunikaty: