Patronat 

Honorowy:

Prezydent

Miasta Katowice

Marcin Krupa

JM Rektor

Uniwersytetu Śląskiego

Wiesław Banyś

Marszałek

Województwa Śląskiego

 

 

 

PROGRAM MINUTOWY

 

Piątek, 13.05.2016 r.

18.00 - 20.00

Weryfikacja zawodników

20.00

Odprawa techniczna

 

Sobota, 14.05.2016 r.

 

7;00

Waga mężczyzn grupa 3 kat. wag. 59 kg. i grupa 4  kat. wag. 66 kg.

8;10

Waga mężczyzn grupa 5 kat. wag. 74  kg. i grupa 6  kat. wag. 74 kg.

9;00

Start mężczyzn grupa 3 kat. wag. 59 kg. i grupa 4  kat. wag. 66 kg.

10;00

Waga mężczyzn grupa 7 kat. wag. 83  kg. i grupa 8  kat. wag. 83 kg.

10;10

Start mężczyzn grupa 5 kat. wag. 74  kg. i grupa 6  kat. wag. 74 kg.

11;30

Waga mężczyzn grupa 9 kat. wag. 83  kg. i grupa 10  kat. wag. 83 kg.

12;00

Start mężczyzn grupa 7 kat. wag. 83  kg. i grupa 8  kat. wag. 83 kg.

13;30

Start mężczyzn grupa 9 kat. wag. 83  kg. i grupa 10  kat. wag. 83 kg.

14;00

Waga kobiet grupa 1 kat. wag. 57 - 63 kg. i grupa 2 kat. wag. 72 - 84 + kg.

15;00

Uroczyste otwarcie zawodów dekoracja wag 59kg i 66kg

15;00

Waga mężczyzn grupa 11 kat. wag. 93  kg. i grupa 12  kat. wag. 93 kg.

16;00

Start kobiet grupa 1 kat. wag. 57 - 63 kg. i grupa 2 kat. wag. 72 - 84 + kg.

16;30

Waga  mężczyzn grupa 13 kat. wag. 93  kg. i grupa 14  kat. wag. 93kg

17;00

Start mężczyzn grupa 11 kat. wag. 93  kg. i grupa 12  kat. wag. 93 kg.

18;30

Start mężczyzn grupa 13 i 14 kat. wag. 93  kg.

21;30

Planowany koniec startów w sobotę.

 

Niedziela, 15.05.2016 r.

7;00

Waga mężczyzn grupa 15 kat. wag. 105  kg. i grupa 16  kat. wag. 105 kg.

 

grupa 17 kat. Wag.105 kg.

8;30

Waga  mężczyzn grupa 18 kat. wag. 120  kg. i grupa 19  kat. wag. 120+ kg.

9;00

Start mężczyzn grupa 15 kat. wag. 93  kg. i grupa 16  kat. wag. 105 kg.

 

grupa 17 kat. Wag.105 kg.

10;30

Start mężczyzn grupa 18 kat. wag. 120  kg. i grupa 19  kat. wag. 120+ kg.

14;00

Planowany koniec startów.

15;00

Dekoracja  i zakończenie zawodów.

 

 

LISTA ZAWODNIKÓW AMP w TRÓJBOJU SIŁOWYM 

GRUPY STARTOWE
Lp. Nazwisko i imię Uczelnia Kat. wag. Wynik trójboju
Grupa 1  
1 Magdalena Serdyńska Wojskowa Akademia Techniczna 57 220
2 Natalia Leciejewska Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu 57  
3 Ewelina Majewska Politechnika Łódzka 57 250
4 Dominika Dziura UMCS Lublin 57 225
5 Paulina Stojek Uniwersytet Śląski  57  
6 Magdalena Wojtkowska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania 57  
7 Kamila Wójcik Uniwersytet Jagielloński  63  
8  Iselin Kulseth Uniwersytet Medyczny w Łodzi 72 275
9 Magdalena Musiał Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu 63  
10 Ewa Skorupińska Uniwersytet Śląski 63  
11 Patrycja Sordoń ŚUM Katowice 63  
12 Andżelika Mierzejewska Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach 63  
13 Laura Sikora AWF Katowice 63  
14 Dominika Pyryk Uniwersytet Śląski 63  
Grupa 2  
1 Aleksandra Słodownik Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu 72  
2 Klaudia Pietraszek AWF Kraków 72  
3 Maria Kurzawa Uniwersytet Medyczny w Łodzi 84 340
4 Marlena Wronka Uniwersytet Medyczny w Łodzi 84 270
5 Małgorzata Mazur AWF Kraków 84  
6 Kamila Kasperska Politechnika Poznańska 84  
7 Aldona Żebrowska AWF Kraków 84+  
Grupa 3  
1 Bolechowski Marek Uniwersytet Gdański 59 355
2 Kadłubowski Paweł Uniwersytet Gdański 59 320
3 Natusiewicz Mariusz Uniwersytet Medyczny w Białymstoku 59 380
4 Piotrkowski Michał Gdański Uniwersytet Medyczny 59 440
5 Świder Łukasz Uniwersytet Śląski w Katowicach 59 240
6 Cechosz Rafał Akademia Morska w Gdyni 59 280
7 Żelazek Patryk Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie 59 370
Grupa 4  
1 Bartos Rafał Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 66 280
2 Bereziuk Yevhenii Politechnika Lubelska 66 405
3 Duryń Miłosz Politechnika Wrocławska 66 350
4 Kotarski Łukasz Uniwersytet Medyczny w Łodzi 66 460
5 Kruczkowski Piotr Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie 66 420
6 Kruk Marek Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie 66 500
7 Krzemiński Grzegorz Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie 66 400
8 Ledwoń Jan Uniwersytet Jagielloński w Krakowie 66 380
9 Mędrala Piotr Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie 66 325
10 Mikler Szymon Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie 66 420
11 Myszkiewicz Maciej Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II 66 340
12 Natorski Dawid Politechnika Warszawska 66 510
13 Olszewski Michał Akademia Morska w Gdyni 66 400
14 Walaszek Dominik Politechnika Śląska w Gliwicach 66 420
15 Wróbel Stanisław Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie 66 500
16 Wyszyński Mateusz Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu 66 350
Grupa 5  
1 Rogowski Przemysław Politechnika Gdańska 74  
2 Stokowski Piotr Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu Wydz. Zam. w Chorzowie 74  
3 Jarecki Aleksander Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Pile 74 300
4 Miszewski Patryk Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu 74 300
5 Ramik Paweł Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu 74 324
6 Węcławski Ernest Politechnika Białostocka 74 350
7 Gilewski Konrad Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 74 395
8 Sobota Mateusz Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy w Bydgoszczy 74 415
9 Podlaski Mirosław Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie 74 420
10 Stefaniuk Damian Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie 74 420
11 Świątkowski Damian Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie 74 430
12 Furmaniak Michał Politechnika Poznańska 74 435
13 Pająk Michał Uniwersytet Medyczny w Łodzi 74 450
14 Zdrzałek Michał Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 74 450
15 Kawka Dawid Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach 74 460
16 Kusiak Paweł Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie 74 460
17 Urbańczyk Hugo Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie 74 460
Grupa 6  
1 Kawczyński Przemysław Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie 74 480
2 Rusek Paweł Uniwersytet Medyczny w Łodzi 74 490
3 Gruszecki Rafał Politechnika Krakowska 74 500
4 Jaskuła Filip Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie 74 500
5 Dąbrowski Adrian Uniwersytet Medyczny w Białymstoku 74 510
6 Marosz Mirosław Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie 74 535
7 Bitner Przemysław Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie 74 540
8 Angierski Rafał Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu 74 550
9 Śledź Bartosz Politechnika Gdańska 74 560
10 Piątkowski Paweł Uniwersytet Gdański 74 565
11 Gajowy Łukasz Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie 74 570
12 Poręba Kamil Politechnika Wrocławska 74 580
13 Górski Grzegorz Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie 74 590
14 Ilczyszyn Daniel Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie 74 600
15 Kluczyński Dawid Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy w Bydgoszczy 74 600
16 Świątek Kamil Politechnika Krakowska 74 600
Grupa 7  
1 Konopacki Piotr Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie 83  
2 Kwiatkowski Kajetan Uniwersytet Łódzki 83 240
3 Krej Jakub Uniwersytet Łódzki 83 325
4 Leszczyński Jakub Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 83 330
5 Najdek Jakub Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu 83 350
6 Kula Arkadiusz Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach 83 360
7 Jawnik Arkadiusz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie 83 365
8 Żurawski Mateusz Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie 83 370
9 Słomowicz Fabian Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu 83 397,5
10 Kanas Cezary Politechnika Łódzka 83 400
11 Lechniak Aleksander Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach 83 400
Grupa 8  
1 Orzechowski Kacper Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Lesznie 83 420
2 Rosiński Karol Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie 83 425
3 Biel Tomasz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie 83 440
4 Mazurkiewicz Maciej Akademia Morska w Gdyni 83 440
5 Niedzielin Bartosz Uniwersytet Gdański 83 447
6 Bilotserkivets Arsentii Uniwersytet Jagielloński w Krakowie 83 450
7 Michalczyszyn Miłosz Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy w Bydgoszczy 83 450
8 Lemańczyk Wojciech Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy w Bydgoszczy 83 460
9 Polkowski Bartosz Akademia Morska w Gdyni 83 460
Grupa 9  
1 Snopkiewicz Michał Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie 83 460
2 Sosna Konrad Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie 83 460
3 Klimek Marcin Politechnika Wrocławska 83 470
4 Balawender Wojciech Uniwersytet Medyczny w Łodzi 83 500
5 Bożek Arkadiusz Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie 83 500
6 Pendel Damian Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II 83 500
7 Opar Bartłomiej Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie 83 520
8 Wodecki Łukasz Politechnika Krakowska 83 520
9 Sota Adam Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie 83 535
10 Bajer Wojciech Politechnika Śląska w Gliwicach 83 542
11 Groth Wojciech Politechnika Gdańska 83 550
Grupa 10  
1 Głuchowski Damian Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu 83 550
2 Horoszko Marcin Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy 83 550
3 Skrobek Piotr Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie 83 560
4 Kupiec Damian Politechnika Białostocka 83 580
5 Szczurek Andrzej Politechnika Krakowska 83 580
6 Czerwiński Maksymilian Politechnika Warszawska 83 600
7 Konopelski Dariusz Politechnika Gdańska 83 600
8 Szumiata Piotr Politechnika Śląska w Gliwicach 83 600
9 Urbański Bartosz Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie 83 600
10 Wąsik Karol Uniwersytet Jagielloński w Krakowie 83 600
11 Szymanik Arkadiusz Politechnika Warszawska 83 640
Grupa 11
1 Wojda Krzysztof Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie 93 150
2 Szpruch Filip Uniwersytet Łódzki 93 345
4 Kozłowski Radosław Politechnika Białostocka 93 350
5 Ochrymiuk Daniel Politechnika Białostocka 93 360
6 Malczewski Dawid Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu 93 370
7 Opoczyński Cezary Politechnika Łódzka 93 400
8 Konstanty Kacper Politechnika Gdańska 93 420
9 Policht Mateusz Politechnika Wrocławska 93 420
10 Aleksieiev Oleksandr Politechnika Lubelska 93 445
11 Krok Szczepan Uniwersytet Jagielloński w Krakowie 93 450
12 Szamocki Karol Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy w Bydgoszczy 93 450
13 Klimas Konrad Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie 93 455
Grupa 12
1 Lesiak Marcin Politechnika Śląska w Gliwicach 93 465
2 Owsianny Robert Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu 93 470
3 Królikowski Konrad Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie 93 480
4 Pogorzelski Rafał Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu 93 480
5 Barwacz Szymon Uniwersytet Jagielloński w Krakowie 93 500
6 Sworowski Kacper Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Lesznie 93 500
7 Łojko Kamil Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Pile 93 510
8 Prawdzik Karol Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie 93 515
9 Buras Jakub Akademia Morska w Gdyni 93 520
10 Ćwikła Filip Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy w Bydgoszczy 93 520
11 Dziedzic Łukasz Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie 93 520
12 Gibas Tomasz Politechnika Śląska w Gliwicach 93 522
Grupa 13
1 Młynek Łukasz Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II 93 530
2 Nowakowski Rafał Uniwersytet Medyczny w Łodzi 93 530
3 Paprocki Łukasz Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie 93 540
4 Filipiak Kamil Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu 93 550
5 Gruszecki Paweł Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu 93 550
6 Urubleuski Ivan Politechnika Krakowska 93 550
7 Kampa Przemysław Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach 93 560
8 Brajer Tomasz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie 93 570
9 Mierzyński Łukasz Uniwersytet Gdański 93 600
10 Rózga Jakub Politechnika Poznańska 93 605
11 Majewski Marcin Politechnika Poznańska 93 610
12 Sroczyński Piotr Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie 93 610
Grupa 14
1 Jóźwiak Łukasz Uniwersytet Medyczny w Łodzi 93 620
2 Świniarski Bartosz Uniwersytet Gdański 93 630
3 Żytka Marek Politechnika Krakowska 93 650
4 Kozłowski Dawid Politechnika Lubelska 93 660
5 Gałecki Piotr Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności w Łodzi 93 665
6 Mitera Andrzej Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum Kraków 93 670
7 Domański Tomasz Politechnika Gdańska 93 700
8 Dzwonkowski Michał Politechnika Warszawska 93 700
9 Warżała Kamil Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie 93 700
10 Pelc Dawid Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie 93 710
11 Czechyra Mateusz Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie 93 717,5
12 Daniluk Michał Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie 93 730
13 Przybysz Łukasz Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie 93 730
Grupa 15  
1 Benedykciński Igor Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu 105  
2 Herka Adam Politechnika Łódzka 105 300
3 Fiebig Karol Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Lesznie 105 350
4 Kłosiński Karol Politechnika Gdańska 105 400
5 Kwapisz Michał Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie 105 420
6 Szłapka Wiktor Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu 105 420
7 Drobik Patryk Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach 105 450
8 Petlik Kamil Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Pile 105 450
9 Truszczyński Mateusz Akademia Morska w Gdyni 105 480
10 Bakuła Patryk Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie 105 500
11 Raczyński Patryk Uniwersytet Medyczny w Łodzi 105 500
12 Goede Kamil Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy w Bydgoszczy 105 520
13 Bernat Rafał Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie 105 530
14 Zarzeczny Michał Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie 105 530
Grupa 16  
1 Kochoń Erwin Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II 105 560
2 Rynkiewicz Oskar Politechnika Gdańska 105 570
3 Berger Patryk Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II 105 600
4 Bogacki Marcin Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie 105 600
5 Gąsienica-Kotelnicki Szymon Politechnika Krakowska 105 600
6 Janiszewski Marek Politechnika Poznańska 105 600
7 Kwiatkowski Daniel Uniwersytet Jagielloński w Krakowie 105 600
8 Pytelewski Radosław Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu 105 615
9 Szymański Adam Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie 105 620
10 Wierzbicki Janusz Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu 105 620
11 Witek Łukasz Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu 105 640
12 Besztak Kamil Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie 105 650
13 Gortad Marek Politechnika Poznańska 105 650
Grupa 17  
1 Wojtachnio Aleksander Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 105 650
2 Kluczny Krzysztof Politechnika Śląska w Gliwicach 105 652
3 Masłowski Wojciech Uniwersytet Medyczny w Białymstoku 105 660
4 Bańdo Mariusz Politechnika Krakowska 105 670
5 Hoffmann Krzysztof Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu 105 670
6 Kawalerski Paweł Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie 105 690
7 Chojeck Adrian Politechnika Łódzka 105 700
8 Potocki Albert Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach 105 710
9 Bontor Przemysław Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 105 720
10 Modzelewski Paweł Politechnika Warszawska 105 720
11 Zaniewski Dawid Politechnika Warszawska 105 750
12 Sienkiewicz Maciej Piotr Politechnika Białostocka 105 760
13 Czajkowski Marek Politechnika Białostocka 105 800
Grupa 18  
1 Adamczyk Krystian Uniwersytet Śląski w Katowicach 120 630
2 Bańcer Maciej Uniwersytet Jagielloński w Krakowie 120 700
3 Berliński Sebastian Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu 120 590
4 Boguszewski Karol Politechnika Warszawska 120 660
5 Dudziak Hubert Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu 120 640
6 Kosiński Bartosz Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie 120 490
7 Kuzhdeba Taras Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanoku 120 535
8 Mielczarek Krzysztof Uniwersytet Łódzki 120 320
9 Nizio Łukasz Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu 120 780
10 Przepiórka Robert Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie 120 550
11 Sadowski Piotr Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie 120 850
12 Smorz Roman Politechnika Śląska w Gliwicach 120 602
13 Sztachelek Paweł Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie 120  
14 Walko Łukasz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie 120 260
15 Wyrzykowski Ireneusz Akademia Morska w Gdyni 120 570
         
Grupa 19  
1 Balcerowiak Sebastian Politechnika Wrocławska 120+ 680
2 Bogiel Sebastian Politechnika Poznańska 120+ 530
4 Kanas Kamil Politechnika Łódzka 120+ 850
5 Klokov Oleksandr Politechnika Łódzka 120+ 650
6 Moryson Michał Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu 120+ 440
7 Oracz Krzysztof Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie 120+ 730
8 Pawlikowski Mateusz Politechnika Opolska 120+  
9 Szklarz Grzegorz Uniwersytet Śląski w Katowicach 120+ 770
10 Zhuk Uladzislau Politechnika Warszawska 120+ 780

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategoria 120 ,120+

Kategoria 105 kg

Kategoria 93 kg

Kategoria 83 kg

Kategoria 74 kg

Kategoria 66 kg

Kategoria 59 kg

Klasyfikacja indywidualna generalna