Partnerzy :

Prezydent Miasta Katowice

Marcin Krupa

Prezydent Miasta Mysłowice

Edward Lasok

JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego

Wiesław Banyś

Ministerstwo

Sportu i Turystyki

Szopienice.org

Lajfy.com

Hala Szopienice

Godzina

Nr meczu

Mecz

Wynik

8 : 30

15

PŚ Gliwice

B2 - B4

UPr Wrocław

1 : 0 (1:0)

9 : 40

17

UO Opole

C2 - C4

UE Wrocław

2 : 3 (2:0)

10 : 50

19

UŚ Katowice

B3 - B1

PO Opole

1 : 0 (0:0)

12 : 00

21

UE Katowice

C3 - C1

PWSZ Wałbrzych

3 : 6 (1:1)

 

Hala Gimnazjum nr 16

Godzina

Nr meczu

Mecz

Wynik

9 : 00

16

PWr Wrocław

A4  - A3

WSB Dąbrowa Górnicza

6 : 6 (1:4)

10 : 10

18

UZ Zielona Góra

D1 - D2

AWF Wrocław

3 : 2 (2:1)

11 : 20

20

AWF Katowice

A1 - A2

AJD Częstochowa

6 : 2 (3:1)

 

Hala Szopienice

Godzina

Nr meczu

Mecz o miejsce IX - XII

Wynik

13 : 00

22

Uniwersytet Śląski

IIIB - III C

Uniwersytet Ekonomiczny Katowice

5 : 2 (2:1)

 

Hala Gimnazjum nr 16

Godzina

Nr meczu

Mecz o miejsce XI

Wynik

12 : 30

23

WSB Dąbrowa Górnicza

III A - III D

AWF Wrocław

2 : 10 (1:3)

 

Ćwierćfinały

Hala Szopienice

Godzina

Nr meczu

Mecz o miejsce w typach

Wynik

18 : 00

26

Politechnika Śląska

IB - IIC

Uniwersytet Ekonomiczny Wrocław

1 : 4 (1:3)

19 : 30

27

PWSZ Wałbrzych 

IC - IIB

Uniwersytet Przyrodniczy Wrocław

  4 : 2  dogr.

2 : 2 (1:1)

 

Hala Gimanzjum nr 16

Godzina

Nr meczu

Mecz o miejsce w typach

Wynik

14 : 00

24

AWF Katowice

IA - IID

Uniwersytet Wrocławski

7 : 5 (3:4)

15 : 30

25

Uniwersytet Zielonogórski

ID - IIA

AJD Częstochowa

4 : 2

 

Wyniki po eliminacjach

Kliknij mnie

Kliknij mnie

Kliknij mnie

Kliknij mnie

Grupa B

lp

drużyna

mecze

punkty

bramki

1

Politechnika Śląska

3

6

5:2

2

Uniwersytet Przyrodniczy Wrocław

3

6

6:4

3

Uniwersytet Śląski

3

3

4:7

4

Politechnika Opolska

3

3

2:4

 

Grupa C

lp

drużyna

mecze

punkty

bramki

1

PWSZ Wałbrzych

3

9

13:5

2

Uniwersytet Ekonomiczny Wrocław

3

6

5:2

3

Uniwersytet Ekonomiczny Katowice

3

3

13:13

4

Uniwersytet Opolski

3

0

8:14

 

Grupa D

lp

drużyna

mecze

punkty

bramki

1

Uniwersytet Zielonogórski

2

6

9:3

2

Uniwersytet Wrocławski

2

3

4:7

3

AWF Wrocław

2

0

3:6

4

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------      

 

Grupa A

lp

drużyna

mecze

punkty

bramki

1

AWF Katowice

3

6

12:7

2

AJD Częstochowa

3

6

18:11

3

WSB Dąbrowa Górnicza

3

4

13:19

4

Politechnika Wrocławska

3

1

9:15